 |
29.08.13 |
Лекція провідного науковця в галузі демократичних студій Ларрі Даймонда
9 вересня, о 17:00, Актова Зала (1 корпус, №217)
Лекція п. Даймонда "Визначення демократії: виборча, ліберальна демократія, якість демократії" підготована і проводиться НаУКМА у співпраці з Українською школою політичних студій.
Ларрі Даймонд розгляне різницю між виборчою та ліберальною демократією та визначить показники оцінки якості демократії. Він також проаналізує світові тенденції виборчої і ліберальної демократії та пояснить, чому якість демократії тісно пов'язана зі стабільністю та консолідацією демократії.
На захід запрошуються студенти Києво-Могилянської Академії, викладачі, активісти громадянського суспільства, журналісти, представники міжнародних організацій та випускники Української школи політичних студій.
Кількість місць обмежена. Мова лекції – англійська.
Реєстраційну форму для участі у заході можна заповнити за посиланням
(просимо це зробити до 18:00, п’ятниці, 6 вересня).
Онлайн-трансляція лекції буде проводитися на порталі Українська правда.
Зйомка буде забезпечена проектом PasticheCritique.
Інтернет бродкастінг забезпечує INTV.ua.
За додатковою інформацією звертайтеся до Уляни Полтавець - u.poltavets@laboratory.kiev.ua, 380 44 531 3768.
Ларрі Даймонд є професором Стенфордського університету та старшим науковцем Інституту Гувера. Також він працював в якості радника численних урядових і міжнародних організацій, в тому числі Державного департаменту США, ООН, Світового банку.
|

08.10.25 | |
Мобільність до Örebro University
До 13 жовтня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Örebro University (Швеція).
Кому: бакалаврам, магістрам та аспірантам НаУКМА.
Доступні програми: Усі,...
|
 |
 |
23.09.25 | |
Мобільність до European University Viadrina
До 10 жовтня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Європейського університету Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері, Німеччина).
Кому: бакалаврам, магістрам та аспірантам...
|
 |
23.09.25 | |
Мобільність до University of Namur
До 10 жовтня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Намюрського університету (Бельгія).
Кому: бакалаврам, магістрам і аспірантам НаУКМА.
Доступні програми: Всі,...
|
 |
23.09.25 | |
Мобільність до University of Granada
До 03 жовтня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Університету Гранади (Іспанія) на весняний семестр 2025/26 н.р.
Кому: бакалаврім НаУКМА.
Кількість...
|
 |
17.09.25 | |
🎓 Презентація про академічну мобільність 🌍
Шановні студенти,
Запрошуємо Вас на презентацію, присвячену можливостям участі у програмах академічної мобільності.
Під час заходу буде представлено:
- основні програми міжнародної мобільності,...
|
 |
17.09.25 | |
Мобільність до Otto-von-Guericke Universität Magdeburg
До 15 листопада 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Otto-von-Guericke Universität Magdeburg (Німеччина) .
Кому: бакалаврам та...
|
 |
16.09.25 | |
Мобільність до Гронінгенського університету
До 1 жовтня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати на мобільність до Університету Гронінгена, Нідерланди на весняний семестр 2025/26 н.р....
|
 |
12.09.25 | |
УВАГА! Мобільність до UNIVERSITÀ DEGLI STUDI DI PADOVA
До 30 вересня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Падуанського університету (Італія) на весняний семестр 2025/2026.
Кому: магістрам та...
|
 |
12.09.25 | |
Мобільність до Université Paris-Est Créteil
До 30 вересня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Університету Парі-Ес Кретей (Франція).
Кому: бакалаврам і магістрам НаУКМА.
Доступні програми: Програми...
|
 |
12.09.25 | |
Мобільність до University of Jyväskylä
До 05 жовтня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Університету Ювяскюля (Фінляндія) на весняний семестр 2025/2026.
Кому: бакалаврам, магістрам і...
|
 |
|
|
|
|
1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded
2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests
|
|
|
|
|