Search
Going abroad from NaUKMA
Для чого потрібен академічний досвід за кордоном?
Міжнародний досвід, або міжнародна мобільність, може стати важливим компонентом студентського та / або вже викладацького чи дослідницького життя кожного Могилянця. Для студентів - йдеться як про мобільність під час навчання у НаУКМА, а саме участь у літніх школах, конференція, стажуваннях тощо, навчання протягом семестру чи року у партнерському університеті, з можливістю зарахування отриманих за кордоном кредитів, так і про можливість продовження навчання за кордоном, по закінченні НаУКМА. Для викладачів і дослідників - про можливість спробувати себе перед іноземною студентською аудиторією чи попрацювати із іноземними партнерами у спільній дослідницькій групі чи над спільним проектом (адже у сьогоднішньому світі наука немає кордонів!) тощо.

Новий академічний досвід, потреба навчання чи викладання іноземною мовою, нова культура, необхідність вміти «вижити» у спершу зовсім незнайомому оточенні та й можливість подивитися на свою країну, культуру, університет зі сторони - все це безумовні переваги міжнародної мобільності.

Отже, закликаємо членів Могилянської громади скористатися пропонованими можливостями!

Тамара Марценюк, експертка і учасниця багатьох програм міжнародної мобільності, доцент кафедри соціології НаУКМА – про загальні засади і зразки міжнародних програм для українських студентів і викладачів.

Валеріо Трабандт, лектор Фундації Боша у НаУКМА, Німеччина – про свій досвід участі і програмах міжнародної мобільності.

 

 
About NaUKMA
1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded

2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests

Read more
Get Social with Us