 |
30.09.14 |
Для студентів і аспірантів з Криму та Донбасу оголошено конкурс для участі у Стипендіальній програмі «Польський Еразмус для України»
З метою підтримки процесу створення демократичних інститутів і розвитку суспільного капіталу в Україні в рамках короткострокового освітнього циклу, Уряд Республіки Польща запроваджує Стипендіальну програму «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.
Участь у зазначеній програмі можуть брати громадяни України, зокрема, які походять з територій проведення антитерористичної операції (Луганська, Донецька області) та з Автономної Республіки Крим, і є студентами або аспірантами вищих навчальних закладів України.
Профілі навчання в рамках Стипендіальної програми «Польський Еразмус для України»: управління, європеїстика, економіка, адміністрація та технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв і сучасної філології (неофілології)).
Програма передбачає два семестри навчання у вищих навчальних закладах Республіки Польща, після закінчення Програми учасники зобов’язані повернутися в Україну для завершення початого циклу навчання у своєму навчальному закладі.
Навчання студентів і аспірантів, які будуть прийняті до участі у Програмі, проходитиме за рахунок державного бюджету Республіки Польща.
Набір учасників Програми відбуватиметься у два етапи:
На першому етапі 100 студентів, які будуть відібрані наприкінці вересня – початку жовтня ц.р., розпочнуть навчання у першому семестрі 2014/2015 навчального року.
На другому етапі, на якому передбачено 400 місць для студентів та 50 для аспірантів, конкурс відбудеться наприкінці грудня ц.р. – на початку січня 2015 р. і стосуватиметься осіб з усієї України, але в першу чергу осіб із вищезгаданих регіонів. Заняття розпочнуться у другому семестрі з лютого 2015 р.
Строки прийому заявок:
Перший тур – прийом документів до 10 жовтня 2014 року.
Другий тур - прийом документів до 12 січня 2015 року.
Повну інформацію про стипендії, умови подачі документів у тощо запрошуємо дивитися на сайті Міністерства освіти і наук України.
|

| 18.02.26 | |
Мобільність до Leipzig University
До 15 березня 2026 року включно відкрита можливість аплікувати до Лейпцизького університету (Німеччина).
Кому: бакалаври та магістри НаУКМА.
Доступні програми: всі...
|
 |
 |
| 18.02.26 | |
Мобільність до University of Almeria
До 15 березня 2026 року включно відкрита можливість аплікувати до Університету Альмерії (Іспанія).
Кому: бакалаврам НаУКМА.
Доступні програми: Можна обирати англомовні курси,...
|
 |
| 18.02.26 | |
Мобільність до University of Helsinki
До 15 березня 2026 року включно відкрита можливість аплікувати до Гельсінського університету (Фінляндія) на осінній семестр 2026/27 н.р.
Кому: бакалаврам та...
|
 |
| 18.02.26 | |
Мобільність до University Bocconi
До 15 березня 2026 року включно відкрита можливість аплікувати до Університету Бокконі (м. Мілан, Італія) на осінній семестр 2026/2027.
Кому: бакалаврам...
|
 |
| 18.02.26 | |
Мобільність до University of Jyväskylä
До 15 березня 2026 року включно відкрита можливість аплікувати до Університету Ювяскюля (Фінляндія) на осінній семестр 2026/2027.
Кому: бакалаврам, магістрам і...
|
 |
| 29.01.26 | |
Віртуальна міжнародна мобільність від Justus-Liebig-Universität Gießen
Віртуальна міжнародна мобільність від Justus-Liebig-Universität Gießen- це постійна пропозиція для студентів НаУКМА, які зацікавлені у віртуальному обміні досвідом, та готові...
|
 |
| 23.12.25 | |
📢 Презентація для учасників мобільності — Весна 2025/2026
Запрошуємо всіх відібраних учасників мобільності на інформаційну онлайн-презентацію, що відбудеться 27 грудня о 12:00 за Києвом у Zoom.
Під час зустрічі...
|
 |
| 26.11.25 | |
Семестрова і короткотермінова мобільність до Університету імені Фрsдріха Шиллера, Єна, Німеччина, в межах проекту "Німецько-українська мережа вишів (Deutsch-Ukrainisches Hochschulnetzwerk, DUHN)"
До 17 грудня (ТЕРМІНИ ПОДОВЖЕНО)відкрита аплікація на мобільність до Університету імені Фрідріха Шиллера, Єна, Німеччина на весняний семестр 2025/2026
...
|
 |
| 26.11.25 | |
Мобільність до Єнського університету
До 5 грудня 2025 року включно відкрита можливість аплікувати до Єнського університету (Німеччина).
Кому: бакалаври, магістри та асріпанти НаУКМА.
Доступні програми:...
|
 |
| 19.11.25 | |
Стипендія CANPACK для студентів та аспірантів правничого факультету НаУКМА до Кракова
Відповідно до довгострокових планів розвитку Групи CANPACK, а також з
метою підтримки українсько-польського академічного обміну оголошується
конкурс для студентів і аспірантів правничого факультету НаУКМА на
навчання у Ягеллонському університеті в Кракові...
|
 |
|
|
|
|
|
1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded
2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests
|
|
|
|
|
|