Search
Going abroad from NaUKMA
Основні документи для навчання за кордоном
Під час подачі документів на навчання за кордоном (далі - аплікаціний пакет) - байдуже, чи йдеться про програму обміну, програму Erasmus+, літню школу чи навчання на магістерській програмі, чи документи будуть подаватися паперово чи електронно - Вашим головним завданням є продемонструвати себе і свої досягнення у найкращий можливий спосіб. Тобто йдеться не лише про те, щоб перерахувати свої акакдемічні досягнення, а і про те, щоб переконати примайльну / відбіркову комісію в тому, що саме Ви і лише Ви є найкращим кандидатом для участі / навчання на програмі.

Успішним чи ні буде Ваш аплікаціний пакет, залежить насамперед від Вашого вміння продемонструвати свої сильні сторони, свою індивідуальність та креативність.

Пам'ятайте, що підготовка успішого аплікаційного пакету вимагає часу та зусиль, отже не залишайте цю справу на останні дні чи хвилини. Переконайтеся також, що Ви підготували і надали усі докуименти, які вимагаються програмою.

Переважна більшість програм навчання за кордоном вимагає від апілканта такий перелік документів:

 
About NaUKMA
1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded

2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests

Read more
Get Social with Us