|
23.08.22 |
UKRAINE DIGITAL: Ensuring academic success in times of crisis: ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНІСТЬ І СТИПЕНДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ НаУКМА, КОТРІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ
Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis: СТИПЕНДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ НаУКМА, КОТРІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ
В межах виконання проекту "Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis" Німецької служби академічних обмінів (DAAD) і за підтримки фінансування Федерального міністерства освіти і науки (BMBF), партнер НаУКМА, Університет Бі́лефельда, Німеччина, і Національний університет "Києво-Могилянська академія" нададуть стипендії 50 (п’ятдесяти) студентам і 50 (п'ятдесяти) викладачам факультету соціальних наук і соціальних технологій і факультету природничих наук НаУКМА, а також також студентів і викладачів інших факультетів (котрі потребують особливої уваги і допомоги), котрі постраждали від повномасштабного вторгнення. Зокрема будуть підтримані студенти і викладачі, котрі продовжуватимуть навчання / викладання у НаУКМА у дистанційному форматі і залишатимуться / залишатимуться в Україні впродовж осіннього семестру 2022.
Студенти ФСНСТ і ФПрН, а також інших факультетів (зокрема тих, хто підпадає під категорію 1-2), котрі відповідають критеріям, визначеним нижче, зможуть отримати стипендію в гривневому еквіваленті 1200 Євро (для студентів, котрі навчалися у НаУКМА до липня 2022 року) або 600 Євро (студенти, котрі вступили до НаУКМА 2022 року, останнє стосується також випускників НаУКМА попереднього рівня навчання) (за мінусом оподаткування).
Критерії для отримання стипендії для студентів:
1) втрата / поранення членів родини
2) перебування на окупованих територіях, територіях бойових дій
3) внутрішньо переміщені особи (ВПО)
4) значні і підтверджені соціально-економічні проблеми, спричинені війною.
Студентів ФСНСТ і ФПрН, зацікавлених в отриманні стипендії, просимо заповнити форму за посиланням.
УВАГА!!! Студентів інших факультетів, зацікавлених в отриманні допомоги, зокрема тих, котрі підпадають під категорії 1-2, просимо також подаватися.
УВАГА! Студенти, котрі затримують стипендії за іншими проектами UKRAINE DIGITAL,в яких бере участь НаУКМА (з Гссенським університетом і HMKW Berlin) не можуть подавати заявку на цю стипендію.
Викладачі ФСНСТ і ФПрН, а також інших факультетів (котрі потребують допомоги), котрі перебуватимуть в Україні в осінньому семестрі 2022 і викладатимуть принаймні одну дисципліну у НаУКМА, зможуть отримати стипендію у розмірі гривневого еквіваленту 51 Євро за 1 (одну) аудиторну годину викладання, за мінусом оподаткування. Перевага щодо надання підтримки надаватиметься викладачам, котрі (або їхні родини) постраждали від війни, водночас будуть розглянуті всі отримані заявки. Як виключення, можуть подавати заявки викладачі інших факультетів. Викладачів ФСНСТ і ФПрН, а також інших факультетів НаУКМА, зацікавлених в отриманні стипендії, просимо заповнити форму за посиланням.
ДОДАТКОВИЙ термін подання заявок від студентів за додатковим вонкурсом – 14 ЛИСТОПАДА 18:00 EEST - лише для студентів 1-го року навчання бакалаврату і магістратури!.
Із запитаннями щодо проекту просимо звертатися до Лариси Човнюк, начальника відділу міжнародного співробітництва НаУКМА (larch@ukma.edu.ua)
|
|
|
|
|
1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded
2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests
|
|
|
|
|