Search
Going abroad from NaUKMA
Програми мобільності (обмінів) :: Виконання мобільності :: Під час мобільності
Під час мобільності
Дії описані нижче необхідні лише у випадку, коли по прибуттю в університет партнер студенту необхідно змінити навчальний план. Причини цього можуть бути різні: дисципліна не відбулась, не встигли записатись, виявилось, що дисципліна викладається недоступною для студента мовою і т.п. На процес перепогодження навчального плану Положенням передбачено 60 календарних днів від початку мобільності, тобто від початкової дати, яка вказана у внутрішніх документах.

План підготовки і підписання документів змін навчального плану під час мобільності
  1. Заповніть таблицю з дисциплінами, як у прикладі. Детальні відео про погодження дисциплін дивіться за посиланням. Вона повинна містити як ті курси, які змінились, так і ті, що залишилися без змін.
  2. Заповніть секцію “During mobility” в документі Learning Agreement. Секція повинна збігатись з таблицею у попередньому пункті.
  3. Заповніть форму-відгук про перебування на мобільності. Це не опціональний крок, а зобов'язання НаУКМА перед партнерами.
  4. Заповніть форму та у відповідному місці завантажте таблицю з п.1 та секцію “During mobility”. Таблиця має бути попередньо погоджена з завідувачем кафедрою (або з деканатом у випадку правничого факультету). На цьому етапі підписів ніяких непотрібно.
  5. Протягом 7 робочих днів координатор перевіряє надіслану інформацію і формує зареєстований електронний внутрішній документ змін. Час може бути довшим, у періоди масових звернень студентів (грудень, січень, червень, вересень), а також якщо студент перед мобільністю не завантажив скани документів до персональної папки. Будьте готові, до запитань та зауважень з боку координатора та до оперативного їх виправлення. У випадку, якщо координатор виявить некоректність у погодженні дисциплін і буде потреба перероблювати таблицю, пункти 1-4 доведеться повторити із заповненням форми повторно.
  6. По отриманню документа, студент має його підписати і надіслати скан своїм представникам в НаУКМА. Це можуть бути одногрупники, друзі чи родичі, які допомагатимуть студенту підписувати документи в НаУКМА за його відсутності.
  7. Представники друкують документ змін у двох екземплярах і підписують в завідувача кафедрою.
  8. Далі необхідно отримати підпис керівника відділу міжнародного співробітництва, для цього занесіть документ в 5-320 в офісні години, їх можна переглянути за посиланням в календарі в слоти з позначкою "Офісні години", забрати можна починаючи з наступного дня від того, коли лишили документ в 5-320 в "Офісні години". Отримати підпис у секції “During mobility” документу Learning Agreement можна лише на цьому етапі, оскільки окремо без внутрішнього документу змін він не може бути підписаний.
  9. На останньому етапі представники студента мають отримати підпис декана, після чого документ лишається в деканаті. Скан підписаного LA представники студента надсилають студенту для звітності перед університетом-партнером.

ЗАПЛАНУВАТИ ЗУСТРІЧ З КООРДИНАТОРОМ

 
 

 
About NaUKMA
1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded

2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests

Read more
Get Social with Us