Search
Coming to NaUKMA
International students // Programs Taught in Ukrainian
Програми, які викладаються українською мовою

Попри повномасштабну агресію, 2022 року НаУКМА приймає заявки і готовий якісно навчати іноземних студентів (окрім громадян Російської Федерації і Білорусі).
Просимо іноземних абітурієнтів зауважити, що:
 • що осінній семестр 2022/23 н.р. буде організовано у НаУКМА у дистанційному форматі, надалі все залежатиме від безпекової ситуації.
 • вступна кампанія для іноземних громадян може бути організована повністю дистанційно.

  Всі бакалаврські, а також магістерських та PhD програм Могилянки викладаються українською мовою, водночас вони є відкриті для вступу іноземних студентів.
  • бакалаврські програми
   * Прийом іноземних громадян 2022 року відбувається на всі бакалаврські програми, окрім програм "Суспільне і приватне врядування", "Комп’ютерна фізика" і "Фізика біологічних систем". Ці програми, станом на час зарахування студентів, не мають сертифікатів акредитації.
  • магістерські програми
   * Прийом іноземних громадян 2022 року відбувається на всі магістерські програми, окрім програм: "Мови (англійська й українська) та комунікація", "Суспільна політика і врядування" і "Комунікації в демократичному врядуванні". Ці програми, станом на час зарахування студентів, не мають сертифікатів акредитації.
  • PhD програми
   * Прийом іноземних громадян 2022 року відбувається на всі PhD програми, окрім програм: "Політологія", "Дослідження політики і врядування". Ці програми, станом на час зарахування студентів, не мають сертифікатів акредитації.
  • хочу вчитися, але ще не достатньо володію українською мовою

  ЯК ІНОЗЕМНИМ АБІТУРІЄНТАМ ВСТУПАТИ ДО МОГИЛЯНКИ?


  ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОДАВАТИ ДО МОГИЛЯНКИ ІНОЗЕМНИМ АБІТУРІЄНТАМ?


  ЯК І КОЛИ ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ДОВГОСТРОКОВОЇ ВІЗИ ТИПУ D ДЛЯ В’ЇЗДУ В УКРАЇНУ (для громадян країн з візовим режимом для довгострокового проживання в Україні)?


  СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВЧИТИСЯ В МОГИЛЯНЦІ 2022


  ДЕ МЕШКАТИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ У НАУКМА?


  КОГО ЗАПИТУВАТИ ПРО ВСТУП І НАВЧАННЯ У МОГИЛЯНЦІ МІЖНАРОДНИХ СТУДЕНТІВ? • NaUKMA Joint Degree Programs
  available for international students:
  Coming to NaUKMA within Erasmus+
  International Credit Mobility
  Coming to NaUKMA within Bilateral Agreements

   
  About NaUKMA
  1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded

  2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests

  Read more
  Get Social with Us