Search
Going abroad from NaUKMA
Програми мобільності (обмінів) :: Виконання мобільності :: Після мобільності
Після мобільності
Мобільність регулюється Положенням про мобільність і обмежується кінцевою датою, яка вказана в запрошенні. Студент повинен перезарахувати всі, зазначені в договорі, дисципліни в НаУКМА для успішного завершення мобільності. НаУКМА не вимагає leaving certificates, а також жодних документів окрім Transcript of Records від університетів-партнерів.

План дій для успішного завершення мобільності

Важливі уточнення:
  • Зміни навчального плану не можна робити після кінцевої дати, яка вказана у запрошенні
  • Замість дисципліни, яку студент на мобільності склав неуспішно не можна прослухати і скласти дисципліну в НаУКМА
  • Як тільки студент дізнався, що дисципліну склав неуспішно, він повинен терміново сконтактувати з координатором в НаУКМА, а також дізнайтесь в університеті-партнері про можливість та умови перескладання. За потреби відділ міжнародного співробітництва може проадмініструвати іспит.

Якщо у Вас залишились запитання щодо організації процесу після мобільності:

ЗАПЛАНУВАТИ ЗУСТРІЧ З КООРДИНАТОРОМ

 
 

 
About NaUKMA
1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded

2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests

Read more
Get Social with Us