Search
Coming to NaUKMA
International students // NaUKMA for students from Belarus / Могилянка - білоруським студентам
НаУКМА висловлює свою підтримку білоруській молоді у поточній складній політичній ситуації у Республіці Білорусь, і пропонує такі освітні можливості у 2021-2022 навчальному році:
  • Вступ на бакалаврські та магістерські програми НаУКМА. Університет має понад 20 освітніх програм різного спрямування на кожному із освітніх рівнів і пропонує два зарезервованих для іноземних громадян місця на кожній із програм.
  • Поновлення для навчання на бакалаврські та магістерські програми (переважно з 2-го року навчання) для тих білорусів, які зазнали політичних переслідувань і були виключені з університетів.
  • Онлайн інтенсив української мови як іноземної для підготовки до навчання / поновлення в НаУКМА та інших вищих навчальних закладах України. Серпневий інтенсив української допоможе білорусам підготуватися до навчання на українських програмах, сприятиме мовній і культурній адаптації в українськомовному середовищі.
  • Навчання в якості слухача курсів (*Детальна інформація з’явиться незабаром)
Зарахованим для навчання білоруським громадянам НаУКМА гарантує навчання і проживання у гуртожитках НаУКМА за вартостями, передбаченими для громадян України.

Для отримання персональної онлайн консультації щодо вступу на українськомовні програми НаУКМА просимо заповнити реєстраційну форму


ВСТУП НА НАВЧАННЯ НА БАКАЛАВРСЬКІ ТА МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ


ПОНОВЛЕННЯ / ПРОДОВЖЕННЯ НАВЧАННЯ У НаУКМА


СЕРПНЕВИЙ ОНЛАЙН ІНТЕНСИВ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО НАВЧАННЯ НА УКРАЇНСЬКИХ ПРОГРАМАХ


НАВЧАННЯ У НаУКМА В ЯКОСТІ СЛУХАЧА


ПРОЖИВАННЯ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ У НаУКМА


ДО КОГО МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ ІЗ ПИТАННЯМИ ПРО ВСТУП І НАВЧАННЯ У НаУКМА МІЖНАРОДНИХ СТУДЕНТІВ?NaUKMA Joint Degree Programs
available for international students:
Coming to NaUKMA within Erasmus+
International Credit Mobility
Coming to NaUKMA within Bilateral Agreements

 
About NaUKMA
1615 - Kyiv-Mohyla brotherhood school, later turned into Collegium, was founded

2012 - NaUKMA is a classical university with six faculties (Humanities, Social Sciences, Law, Economics, Computer Sciences, Natural Sciences). During the twenty years since its re-establishment, Academy has initiated reforms in higher education, was the first university in Ukraine to introduce the bachelor, master and PhD programs, a curriculum in Liberal Arts Education, and a system of entrance tests

Read more
Get Social with Us